delnika karen

About

بعد از خرید نهال مدنظر مثل خرید نهال سیب باید اقدام به کاشت آن نمایید. زمانی که نهال آماده پیوند به زمین است، زمانی که ارتفاع آن حداقل 6 اینچ باشد، خواهید فهمید. هنگامی که آماده پیوند نهال هستید، می خواهید سوراخی را حفر کنید که دو برابر پهنای ساقه ریشه و به همان عمق است. ریشه ها را به آرامی شل کنید و نهال را در سوراخ قرار دهید. سوراخ را با خاک پر کنید و نهال را به خوبی آبیاری کنید.

هنگامی که آماده قیمت نهال خود در خارج هستید، ابتدا باید نهال را از یک منبع قابل اعتماد خریداری کنید. سپس باید خاک را با حفر سوراخی که دو برابر سایز توپ ریشه است، آماده کنید. همچنین باید مقداری کمپوست به سوراخ اضافه کنید. پس از انجام این کار، می توانید نهال خود را بکارید. پس از خرید نهال زردآلو را کاملا آبیاری کنید.

بهتر است نهال ها را در اوایل صبح یا اواخر بعد از ظهر کاشت کنید. این به این دلیل است که در این زمان‌ها نور خورشید به این شدت نیست و نهال‌ها به سرعت خشک نمی‌شوند. همچنین برای کاهش تبخیر باید نهال ها را صبح یا عصر آبیاری کنید.

مطمئن شوید که مراقب نهال های خود هستید. آنها باید به طور منظم آبیاری شوند و در صورت نیاز کود داده شوند. همچنین باید مراقب علائم آفات یا بیماری باشید. در صورت مشاهده هر گونه مشکل، باید فوراً به آنها رسیدگی کنید.

Advert
www.sevenseasmusic.com